Kontakt

Agrisjå 2017 har følgende kontaktpersoner:

Prosjektleder maskinutstilling: Helge Kyllo – 416 00 448 – mail: helge@agrisja.no
Koordinator andre utstillere: Odd Petter Haugseth – 95 88 92 58 – mail: odd.petter@agrisja.no
Prosjektleder program, aktiviteter og husdyr: Ingeborg Forbregd – 971 92 736 – mail: ingeborg@agrisja.no
Koordinator økonomi, billetter, akrediteringer: Inger Smågård – 481 57 434 – mail: inger@agrisja.no
Koordinator trafikk og parkering: Eva Anita Rømo – 934 19 016 – mail: eva@agrisja.no
Daglig leder: Ole T. Hofstad – 90 12 69 63 – mail: ole@agrisja.no

Messekontor:

Værnesgata 9, Stjørdal (ikke faste åpningstider)
Postadresse: Agrisjå, boks 89, 7501 Stjørdal
Mail: post@agrisja.no
Facebook: facebook.com/agrisja